WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

03
gru

Klon - pożyczka na własny biznes

Klon - pożyczka na własny biznes
Polska Fundacja Przedsiębiorczości podpisała z Wojewódzkim Urzędem Pracy w
Szczecinie umowę o dofinansowanie Funduszu Mikropożyczkowego KLON,
wspierającego przyszłych przedsiębiorców.
Dzięki wsparciu ze środków europejskich, pożyczkobiorcy Funduszu KLON mogą liczyć na preferencyjne warunki korzystania z pożyczki, a także na wsparcie merytoryczne zespołu Funduszu. Celem projektu jest bowiem nie tylko wsparcie finansowe przyszłych przedsiębiorców, ale także zapewnienie im dostępu do wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia własnej firmy, poprzez bezpłatne usługi doradcze, mentorskie iszkoleniowe.
Oferta Funduszu skierowana jest do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego
zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, które w dniu rekrutacji do projektu i w okresie 12 miesięcy poprzedzających rekrutację nie prowadziły zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz pracują lub są pracownikami naukowymi, studentami albo absolwentami, planującymi działalność w ramach innowacyjnej przedsiębiorczości.
Fundusz Mikropożyczkowy KLON oferuje im pożyczki na cele inwestycyjne, obrotowe iinwestycyjno-obrotowe do kwoty 50 tys. zł, na maksymalnie 5 lat. Projekt jest realizowany w ramach Działania 6.2 ?Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samo zatrudnienia ?Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wspoółfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości podpisała z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie umowę o dofinansowanie Funduszu Mikropożyczkowego KLON, wspierającego przyszłych przedsiębiorców. Dzięki wsparciu ze środków europejskich, pożyczkobiorcy Funduszu KLON mogą liczyć na preferencyjne warunki korzystania z pożyczki,
a także na wsparcie merytoryczne zespołu Funduszu.

Celem projektu jest bowiem nie tylko wsparcie finansowe przyszłych przedsiębiorców, ale także zapewnienie im dostępu do wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia własnej firmy, poprzez bezpłatne usługi doradcze, mentorskie iszkoleniowe.

Oferta Funduszu skierowana jest do mieszkańców województwa zachodniopomorskiegozamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, które w dniu rekrutacji do projektu i w okresie 12 miesięcy poprzedzających rekrutację nie prowadziły zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz pracują lub są pracownikami naukowymi, studentami albo absolwentami, planującymi działalność w ramach innowacyjnej przedsiębiorczości.

Fundusz Mikropożyczkowy KLON oferuje im pożyczki na cele inwestycyjne, obrotowe iinwestycyjno-obrotowe do kwoty 50 tys. zł, na maksymalnie 5 lat.

Projekt jest realizowany w ramach Działania 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samo zatrudnienia" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wspoółfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie